רגעים - מי אנחנו?

סמדר שביט שליט, מנכ"לית משותפת רגעים. מטפלת בשילוב אומנויות, מנחת קבוצות בכלים פסיכודרמטיים, מאמנת ילדים ומאמנת מבוגרים בשיטת סאטיה, ואם לארבעה. מנהלת תוכנית הבעות, תוכנית בית בקרן קרב, עד לשנת 2014.

זהר גלבוע תמרי -  מנכל"ית משותפת רגעים. מנחת קבוצות ילדים בתוכנית "קרב", מנחת קבוצות "עוצמה" ללימוד שליטה עצמית לילדים והורים, ואם לשתיים.

 

איך נולדה רגעים?

נפגשו לפני המון שנים, הדרכנו ביחד המון ילדים, הנחנו הורים, מורים ומדריכים, המצאנו ביחד רעיונות תוכן לשיחה, ליצירה, למשחק ולפעילויות מגוונות, למהלך היום ולשגרת השנה. הרעיונות באו מעולם העבודה שלנו עם הורים וילדים במסגרות לימודיות וטיפוליות שונות וכמובן מתוך המשפחות הפרטיות שלנו.

גילינו שאנחנו מבינות אחת את השנייה בלי מילים, בקלות בכיף בפשטות ונהנות ליצור ולהעביר הלאה את הרעיונות לתכנים של רגעים. "על השולחן" ובכלל לרגעים של ביחד עם המשפחה, החברים, ולרגעים של לבד עם עצמי. את הרעיונות עזר לנו נעם לתרגם לערכות קלפים בנושאים שונים שקשורים, נוגעים ומכוונים.

• להכרות שלנו עם עצמינו ועם הסובבים אותנו.

• לקשר וליחסים בין הורים וילדים

• לקירבה בין חברים

• ולרגעים של טוב בין אנשים

היום של כולנו מורכב מרגעים קצרים, החיים מורכבים מרגעים קצרים פשוטים שחולפים וחומקים מאיתנו מהר. כדי לתפוס את הרגע המשפחתי הזה. אנחנו מביאות לכם את האפשרות להפוך אותו לרגע משמעותי בקלות ובפשטות באמצעות מגוון המוצרים שלנו.

רגעים

www.rega-im.co.il

regaim4@gmail.com

 

סמדר שביט שליט 052-5540171

זהר גלבוע תמרי 054-8000562

עקבו אחרינו בפייסבוק